Швидко написати текст без помилок і правильно його оформити досить важко. Часто, намагаючись встигнути укластися в дедлайн, ми не маємо часу на перевірку власного тексту навіть на граматичні помилки, не кажучи вже про стиль. На допомогу приходять онлайн редактори та коректори тексту. Пропонуємо невеличкий огляд найбільш ефективних безкоштовних онлайн-сервісів, за допомогою яких можна вдосконалити свої навички української та іноземних мов.

 

 

LanguageTool 

 

LanguageTool – це програма для перевірки правопису текстів українською, англійською, німецькою, іспанською та більш ніж 30 іншими мовами. Ви можете отримати поради про те, як поліпшити свій текст. Якою мовою Ви б не писали, LanguageTool визначить її автоматично і надасть підказки по правопису. Сервіс допомагає розкрити професійні навички письма в кожному з користувачів. LanguageTool не обмежується перевіркою граматики й орфографії, а застосовує технологію, яка аналізує стиль, тональність і оформлення тексту, миттєво надаючи відповідні пропозиції з урахуванням контексту.

 

 

Мова – ДНК нації 

 

Мова – ДНК нації – освітній проєкт для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. В процесі перевірки тексту сервіс фіксує та виправляє орфографічні, граматичні та лексичні помилки, допомагає запобігати росіянізмів, пропонуючи коректний варіант українською. Для вдосконалення українського мовлення та письма також передбачені вправи та диктанти.

 

 
Офіційний сайт української мови

Офіційний сайт української мови створений для школярів, студентів, вчителів та викладачів, а також для тих, хто тільки-но розпочинає вивчення української мови. Тут ви неодмінно зможете знайти всі правила української мови. Окрім цього, на сайті зібрано багато корисного та цікавого матеріалу, який дозволить розширити та поглибити ваші знання. Офіційний сайт української мови незамінний помічник під час написання текстів. Сервіс передбачає автоматичну перевірку орфографічних помилок.

 

 

 

TextRanch

 

TextRanch – онлайн редактор і коректор англомовних текстів дозволяє швидко редагувати текст, оперативно виправляє помилки та надсилає короткий відгук від редактора. Усього за кілька хвилин ви досягнете досконалості для невеликих фрагментів тексту. Сервіс надає послугу детального виправлення та отримання коментарів від старшого редактора. Є можливість редагувати  великі за обсягом тексти  і спеціальні файли. Вдосконалюйте свої навички англійської за допомогою TextRanch!

 

 

 

 

 

AnyTextEditor

 

AnyTextEditor – безкоштовний онлайн редактор текстів, що містить усі найпопулярніші операції, які виконуються з текстами. Сервіс включає функції перевірки граматики, порівняння текстів, конвертації тексту в усне мовлення, і навпаки, пошуку та заміни тексту, конвертації типів файлів та регістрів заголовків, генератори кеглів та їх модифікацій, генератори імен, нікнеймів, назв міст тощо, URL-декодер та ще безліч функцій, за допомогою яких можна правильно оформити текст.

 

 

 

Edit Pad 

Edit Pad – онлайн текстовий редактор, розроблений для редагування звичайного тексту. Він працює аналогічно онлайн блокноту Microsoft. За допомогою Edit Pad можна створювати нотатки в Інтернеті, завантажувати вже готові тексти для редагування, перевіряти загальну кількість написаних або вставлених слів, конвертувати слова у сторінки. Сервіс включає функції перевірки тексту на плагіат і граматику, перефразування речень тощо.