Словник – це весь всесвіт в алфавітному порядку

Анатоль Франс

 

 

 

 

 

 

Переоцінити значення словників в житті людини неможливо, адже вони є незамінним джерелом корисної та актуальної інформації. Вони допомагають зрозуміти значення незнайомих слів і термінів, отримувати додаткові відомості, перекладати тексти і просто поповнювати свій лексикон.

Зовсім недавно традиційні паперові словники були єдиним доступним місцем для пошуку потрібної інформації. Але з розвитком Інтернету з'явилися зручні і безкоштовні онлайн-ресурси, після роботи з якими відразу були зрозумілі їх переваги:

 

  • величезні обсяги інформації з різних джерел, чого ніколи не зустрінеш в паперовому форматі;
  • швидкий пошук, що робить роботу з електронними словниками більш комфортною;
  • малий обсяг-займають мінімум пам'яті на мобільному пристрої (комп'ютері) або зовсім працюють в режимі реального часу, досить тільки відкрити браузер.

 

Користуватися онлайн-словниками просто. Вам не доведеться витрачати час на пошуки потрібного слова в різних виданнях, досить написати його в пошуковому рядку сервісу. Користувач має можливість одразу отримати трактування з декількох джерел одночасно.

 

Працювати з онлайн-словниками дійсно зручно. Вони доступні будь-якому користувачеві в цілодобовому режимі, містять величезну кількість інформації в одному місці, своєчасно оновлюються і зачіпають всі теми, які можуть бути цікаві сучасній людині. Тепер інформацію є можливість отримати з будь-якої точки планети. Наприклад, їхати в автобусі і паралельно вивчати дані про шуканий об'єкт. Таким чином, можна заощадити масу часу і оптимізувати процеси.

 

Електронні довідники об'єднують функції демонстраційних і довідкових матеріалів і, відповідно до своєї назви, є електронним аналогом звичайних довідково-інформаційних видань, таких, як енциклопедії, словники, довідники. На відміну від своїх паперових аналогів, електронні довідкові ресурси мають ряд додаткових властивостей і можливостей: зазвичай підтримують зручну систему пошуку за ключовими словами і поняттями; можуть включати в себе аудіо- та відеофрагменти.

 

Навігація електронних довідників відрізняється зручністю. Досить скористатися внутрішнім пошуком або спеціальними фільтрами, щоб в рази полегшити собі роботу. Необхідну інформацію можна відшукати за лічені хвилини. Ємні рубрикатори так само допоможуть визначитися з вибором. Відомості надаються користувачам в більш ніж зручному і читабельному форматі. Інформація буде зрозуміла кожному претенденту. Часто об'єкти можна відразу побачити на карті.

 

Електронні довідники не мають альтернативи, коли інформація потрібна в терміновому порядку. Крім контактних даних і адрес, вони можуть містити велику кількість корисних відомостей навчального, довідкового або пізнавального характеру.