«Наукові публікації» – українська консалтінгова компанія в сфері науки та метрики. Пріоритетною метою нашої компанії є розвиток сфери наукометрії та науки через консалтингову допомогу вченим,  науковим організаціям та ЗВО. «Наукові публікації» є широким порталом для обговорення найважливіших подій у сфері української та світової науки. Сфера діяльності компанії – роз’яснення   законодавчих ініціатив МОН України, новини від світової наукометрії, висвітлення основних принципів роботи провідних наукометричних баз Scopus та Web of Science, підготовка до публікацій у світових  рейтингових журналах, вебінари з найактуальніших питань науки, активна допомога молодим та досвідченим науковцям, активна співпраця з вченими з понад 45 країн світу, найбільшими ЗВО та  науковими установами України.

 На базі компанії «Наукові публікації» діє науково-навчальний центр, основним напрямом його діяльності є проведення семінарів, конференцій, вебінарів інформативного спрямування щодо важливих  подій в сфері наукометрії та науки.

 Компанія «Наукові публікації» є засновником першого в Україні журналу про наукометрію «Наука і метрика», на сторінках якого розміщені аналітичні та довідкові матеріали з питань створення та  діяльності наукових журналів, питань рецензування статей, створення наукових профілів вчених на платформах Scopus, Web of Science (Publons), проблеми цитування наукових матеріалів, поради   редактора тощо; інтерв’ю з відомими вченими щодо успішного старту наукової кар’єри, експертами з наукометрії, відомими журналістами; інформація про фахові видання України – все, що може стати у  нагоді молодому вченому.


У 2020 році компанія створила платформу «Центр сертифікації», що стала офіційним міжнародним центром сертифікації вчених згідно з нормативними документами, стандартами тих країн, в яких надає послуги компанія «Наукові Публікації». Основним напрямом роботи Центру є поширення інформації про наукометрію та наукові публікації вчених в Україні та за кордоном.

«Наукові публікації» – майданчик до плідного діалогу науковців, аспірантів, експертів з наукометрії, навчальний простір для здобувачів і кваліфікований помічник на шляху до інтеграції у світовий науковий процес.

Долучайтеся до діалогу!